کولینگ تاور گرد 50 تن

در برج خنک کننده گرد 50 تن تبرید مسیر عبور آب و هوا به صورت جریان مخالف بوده و فن نصب شده در بالای برج نیز به صورت مکشی (induced draft) عمل میکند. سیال در گردش برخلاف برج خنک کننده مکعبی که سیستم توزیع آب ثابت دارد، پس از عبور از اسپرینکلر و لوله آرم به علت نیروی گریز از مرکز دورانی سبب چرخش لوله آرم میگردد. در جدول زیر می توانید مشخصات فنی برج خنک کننده گرد 50 تن تبرید را ملاحظه بفرمایید.

برج خنک کننده گرد

برج خنک کننده گرد (مخروطی شکل) که از جنس فایبرگلاس طراحی و تولید شده مشخصاتی مانند سیستم توزیع هوای یکنواخت، کمترین نیاز تعمیرات، فراوانی لوازم جانبی را داشته و به دلیل شکل گرد آن میتوان از پکینگ هات رول در آن استفاده کرد.

کولینگ تاور گرد 50 تن

 

تناژ واقعی

50 تن تبرید

قطر

1.87 متر

مساحت سطح مقطع

2.75 متر مربع

ارتفاع پکینگ خور

0.6 متر

حجم پکینگ مورد نیاز

1.65 متر مکعب

سطح ویژه کل (پکینگ گام 19)

247 متر مربع

ارتفاع کل

2.34 متر

سیستم کاهنده دور

کوپل مستقیم

توان الکترو موتور

1.1 کیلووات

قطر فن

0.9 متر

دبی هوای عبوری

11300 فوت مکعب بر دقیقه

دبی آب در گردش

40 متر مکعب در ساعت

نوع اسپرینکلر

3 اینچ / 6 عدد لوله 40

ورودی / خروجی

3 اینچ / 3 اینچ

 

قطعات یدکی کولینگ تاور گرد 50 تن

مهمترین نکته ای که در هنگام خرید برج خنک کن گرد باید به آن توجه کرد سهولت در تامین لوازم جانبی و کیفیت آنهاست. مشتریان محترم می توانند با مقایسه جزییات فنی محصول که از سوی فروشنده ارایه می شود یا با مشاوره فنی هنگام خرید بهینه ترین حالت ممکن از لحاظ قیمت و کیفیت را انتخاب کنند. شما می توانید با مراجعه به صفحه قطعات یدکی کولینگ تاور لیستی از لوازم مصرفی کولینگ تاور به همراه اطلاعات مربوطه را ملاحظه فرموده و حتی مشخصات فنی آنها را با هم مقایسه کنید. 

تعمیر و نگهداری کولینگ تاور گرد 50 تن

پس از گذشت مدتی از نصب و راه اندازی کولینگ تاور، بسته به کیفیت لوازم و مواد مصرفی پس از مدتی نیاز به سرویس های دوره ای و تعمیرات پیشگیرانه وجود دارد. شرکت آبان پارت توانایی ارایه خدمات مختلف در این زمینه را داراست. فهرستی از این خدمات را در صفحه تعمیرات برج خنک کننده می توانید مشاهده کنید. تعویض پکینگ، قطره گیر، تعمیر آب پخش کن و کاهش دور، بازسازی و تعمیر فن به همراه بالانس استاتیک، آب بندی حوضچه و بدنه برج از این جمله خدمات می باشد.

میزان مصرف آب کولینگ تاور گرد 50 تن

با استفاده از لینک زیر به راحتی میتوانید میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده مورد نظر خود را محاسبه کنید.

هم چنین اگر تمایل دارید تا میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده خود را کاهش دهید از راهکارهای ارایه شده در مقالات زیر استفاده کرده یا با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی فنی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

        1. راهکارهای کاهش میزان مصرف آب برج خنک کننده