کولینگ تاور گرد 300 تن

در برج خنک کننده گرد 300 تن تبرید مسیر عبور آب و هوا به صورت جریان مخالف بوده و فن نصب شده در بالای برج نیز به صورت مکشی (induced draft) عمل میکند. سیال در گردش برخلاف برج خنک کننده مکعبی که سیستم توزیع آب ثابت دارد، پس از عبور از اسپرینکلر و لوله آرم به علت نیروی گریز از مرکز دورانی سبب چرخش لوله آرم میگردد. در جدول زیر می توانید مشخصات فنی برج خنک کننده گرد 300 تن تبرید را ملاحظه بفرمایید.

برج خنک کننده گرد

برج خنک کننده گرد (مخروطی شکل) که از جنس فایبرگلاس طراحی و تولید شده مشخصاتی مانند سیستم توزیع هوای یکنواخت، کمترین نیاز تعمیرات، فراوانی لوازم جانبی را داشته و به دلیل شکل گرد آن میتوان از پکینگ هات رول در آن استفاده کرد.

کولینگ تاور گرد 300 تن

 

تناژ واقعی

300 تن تبرید

قطر

4.39 متر

مساحت سطح مقطع

15.13 متر مربع

ارتفاع پکینگ خور

0.9 متر

حجم پکینگ مورد نیاز

13.62 متر مکعب

سطح ویژه کل (پکینگ گام 19)

2042 متر مربع

ارتفاع کل

3.66 متر

سیستم کاهنده دور

4 تسمه

توان الکترو موتور

5.5 کیلووات

قطر فن

2.4 متر

دبی هوای عبوری

76900 فوت مکعب بر دقیقه

دبی آب در گردش

238 متر مکعب در ساعت

نوع اسپرینکلر

8 اینچ / 6 عدد لوله 90

ورودی / خروجی

8 اینچ / 8 اینچ

 

قطعات یدکی کولینگ تاور گرد 300 تن

مهمترین نکته ای که در هنگام خرید برج خنک کن گرد باید به آن توجه کرد سهولت در تامین لوازم جانبی و کیفیت آنهاست. مشتریان محترم می توانند با مقایسه جزییات فنی محصول که از سوی فروشنده ارایه می شود یا با مشاوره فنی هنگام خرید بهینه ترین حالت ممکن از لحاظ قیمت و کیفیت را انتخاب کنند. شما می توانید با مراجعه به صفحه قطعات یدکی کولینگ تاور لیستی از لوازم مصرفی کولینگ تاور به همراه اطلاعات مربوطه را ملاحظه فرموده و حتی مشخصات فنی آنها را با هم مقایسه کنید. 

تعمیر و نگهداری کولینگ تاور گرد 300 تن

پس از گذشت مدتی از نصب و راه اندازی کولینگ تاور، بسته به کیفیت لوازم و مواد مصرفی پس از مدتی نیاز به سرویس های دوره ای و تعمیرات پیشگیرانه وجود دارد. شرکت آبان پارت توانایی ارایه خدمات مختلف در این زمینه را داراست. فهرستی از این خدمات را در صفحه تعمیرات برج خنک کننده می توانید مشاهده کنید. تعویض پکینگ، قطره گیر، تعمیر آب پخش کن و کاهش دور، بازسازی و تعمیر فن به همراه بالانس استاتیک، آب بندی حوضچه و بدنه برج از این جمله خدمات می باشد.

میزان مصرف آب کولینگ تاور گرد 300 تن

با استفاده از لینک زیر به راحتی میتوانید میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده مورد نظر خود را محاسبه کنید.

هم چنین اگر تمایل دارید تا میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده خود را کاهش دهید از راهکارهای ارایه شده در مقالات زیر استفاده کرده یا با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی فنی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

        1. راهکارهای کاهش میزان مصرف آب برج خنک کننده