کولینگ تاور گالوانیزه 50 تن

در برج خنک کننده گالوانیزه 50 تن تبرید مسیر عبور آب و هوا به صورت جریان مخالف بوده و فن نصب شده در پایین برج برخلاف برج خنک کننده مکعبی به صورت دمشی (forced draft) عمل میکند. سیال در گردش پس از عبور از لوله ها وارد نازل شده و به صورت چتری باز شده و بر روی پکینگ توزیع میگردد. در جدول زیر می توانید مشخصات فنی برج خنک کننده گالوانیزه 50 تن تبرید را ملاحظه بفرمایید.

برج خنک کننده گالوانیزه

برج خنک کننده گالوانیزه (Galvanized Cooling Tower) که از ورق گالوانیزه طراحی و ساخته شده خصوصیاتی مانند سیستم دمش هوای Forced Draft، راحت ترین نوع تعمیرات، قطعات یدکی فراوان را داشته و به دلیل شکل مکعبی آن میتوان از پکینگ های متنوعی در آن استفاده کرد.

کولینگ تاور گالوانیزه 50 تن

 

تناژ واقعی

50 تن تبرید

طول

1.2 متر

عرض

1.95 متر

ارتفاع

2.75 متر

توان موتور

1 دستگاه / 5.5 کیلووات

قطر فن

2 دستگاه / 22 اینچ

دبی هوای عبوری

14000 فوت مکعب در دقیقه

دبی آب (در شرایط استاندارد)

34 متر مکعب بر ساعت

سیستم کاهنده دور

پولی تسمه / گیربکس

 

قطعات یدکی کولینگ تاور گالوانیزه 50 تن

مهمترین نکته ای که در هنگام خرید برج خنک کن گرد باید به آن توجه کرد سهولت در تامین لوازم جانبی و کیفیت آنهاست. مشتریان محترم می توانند با مقایسه جزییات فنی محصول که از سوی فروشنده ارایه می شود یا با مشاوره فنی هنگام خرید بهینه ترین حالت ممکن از لحاظ قیمت و کیفیت را انتخاب کنند. شما می توانید با مراجعه به صفحه قطعات یدکی کولینگ تاور لیستی از لوازم مصرفی کولینگ تاور به همراه اطلاعات مربوطه را ملاحظه فرموده و حتی مشخصات فنی آنها را با هم مقایسه کنید. 

تعمیر و نگهداری کولینگ تاور گالوانیزه 50 تن

پس از گذشت مدتی از نصب و راه اندازی کولینگ تاور، بسته به کیفیت لوازم و مواد مصرفی پس از مدتی نیاز به سرویس های دوره ای و تعمیرات پیشگیرانه وجود دارد. شرکت آبان پارت توانایی ارایه خدمات مختلف در این زمینه را داراست. فهرستی از این خدمات را در صفحه تعمیرات برج خنک کننده می توانید مشاهده کنید. تعویض پکینگ، قطره گیر، تعمیر آب پخش کن و کاهش دور، بازسازی و تعمیر فن به همراه بالانس استاتیک، آب بندی حوضچه و بدنه برج از این جمله خدمات می باشد.

میزان مصرف آب کولینگ تاور گالوانیزه 50 تن

با استفاده از لینک زیر به راحتی میتوانید میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده مورد نظر خود را محاسبه کنید.

هم چنین اگر تمایل دارید تا میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده خود را کاهش دهید از راهکارهای ارایه شده در مقالات زیر استفاده کرده یا با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی فنی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

        1. راهکارهای کاهش میزان مصرف آب برج خنک کننده