کولینگ تاور گالوانیزه 400 تن

در برج خنک کننده گالوانیزه 400 تن تبرید مسیر عبور آب و هوا به صورت جریان مخالف بوده و فن نصب شده در پایین برج برخلاف برج خنک کننده مکعبی به صورت دمشی (forced draft) عمل میکند. سیال در گردش پس از عبور از لوله ها وارد نازل شده و به صورت چتری باز شده و بر روی پکینگ توزیع میگردد. در جدول زیر می توانید مشخصات فنی برج خنک کننده گالوانیزه 400 تن تبرید را ملاحظه بفرمایید.

برج خنک کننده گالوانیزه

برج خنک کننده گالوانیزه (Galvanized Cooling Tower) که از ورق گالوانیزه طراحی و ساخته شده خصوصیاتی مانند سیستم دمش هوای Forced Draft، راحت ترین نوع تعمیرات، قطعات یدکی فراوان را داشته و به دلیل شکل مکعبی آن میتوان از پکینگ های متنوعی در آن استفاده کرد.

کولینگ تاور گالوانیزه 400 تن

 

تناژ واقعی

400 تن تبرید

طول

4.9 متر

عرض

3.80 متر

ارتفاع

2.75 متر

توان موتور

4 دستگاه / 7.5 کیلووات

2 دستگاه / 4 کیلووات

قطر فن

10 دستگاه / 22 اینچ

دبی هوای عبوری

110000 فوت مکعب در دقیقه

دبی آب (در شرایط استاندارد)

273 متر مکعب بر ساعت

سیستم کاهنده دور

پولی تسمه / گیربکس

 

قطعات یدکی کولینگ تاور گالوانیزه 400 تن

مهمترین نکته ای که در هنگام خرید برج خنک کن گرد باید به آن توجه کرد سهولت در تامین لوازم جانبی و کیفیت آنهاست. مشتریان محترم می توانند با مقایسه جزییات فنی محصول که از سوی فروشنده ارایه می شود یا با مشاوره فنی هنگام خرید بهینه ترین حالت ممکن از لحاظ قیمت و کیفیت را انتخاب کنند. شما می توانید با مراجعه به صفحه قطعات یدکی کولینگ تاور لیستی از لوازم مصرفی کولینگ تاور به همراه اطلاعات مربوطه را ملاحظه فرموده و حتی مشخصات فنی آنها را با هم مقایسه کنید. 

تعمیر و نگهداری کولینگ تاور گالوانیزه 400 تن

پس از گذشت مدتی از نصب و راه اندازی کولینگ تاور، بسته به کیفیت لوازم و مواد مصرفی پس از مدتی نیاز به سرویس های دوره ای و تعمیرات پیشگیرانه وجود دارد. شرکت آبان پارت توانایی ارایه خدمات مختلف در این زمینه را داراست. فهرستی از این خدمات را در صفحه تعمیرات برج خنک کننده می توانید مشاهده کنید. تعویض پکینگ، قطره گیر، تعمیر آب پخش کن و کاهش دور، بازسازی و تعمیر فن به همراه بالانس استاتیک، آب بندی حوضچه و بدنه برج از این جمله خدمات می باشد.

میزان مصرف آب کولینگ تاور گالوانیزه 400 تن

با استفاده از لینک زیر به راحتی میتوانید میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده مورد نظر خود را محاسبه کنید.

هم چنین اگر تمایل دارید تا میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده خود را کاهش دهید از راهکارهای ارایه شده در مقالات زیر استفاده کرده یا با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی فنی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

        1. راهکارهای کاهش میزان مصرف آب برج خنک کننده