کولینگ تاور کراس فلو 700 تن

برج خنک کننده ابارا 700 تن تبرید مسیر عبور آب و هوا به صورت جریان متقاطع بوده و فن نصب شده در بالای برج نیز به صورت مکشی (induced draft) عمل میکند. سیال در گردش برخلاف برج خنک کننده مکعبی که سیستم توزیع آب ثابت دارد، پس از عبور از سینی و سوراخ های تعبیه شده در آن بر روی پکینگ توزیع میگردد. در جدول زیر می توانید مشخصات فنی برج خنک کننده ابارا 700 تن تبرید را ملاحظه بفرمایید.

پکینگ جریان عمودی

انتخاب پکینگ کولینگ تاور

برج خنک کننده مکعبی

انتخاب برج خنک کننده

مشخصات کولینگ تاور ابارا 700 تن

طول

3.9 متر

عرض

7.2 متر

ارتفاع 

2.8 متر

ارتفاع استک

0.7 متر

کاهنده دور

پولی و تسمه

توان الکتروموتور

7.5×3 کیلووات

قطر فن

210 سانتیمتر

آب در گردش

585 m3/h

ورودی / خروجی

6 اینچ | 6 اینچ

برج خنک کننده ابارا

انتخاب کولینگ تاور کراس فلو

پکینگ شانه تخم مرغی

پکینگ شانه تخم مرغی

گارانتی دمایی

وجه تمایز برج خنک کننده ابارا شرکت آبان پارت دارا بودن گارانتی عملکرد دمایی برج مطابق با دماهای درخواستی از سوی کارفرما است. علاوه بر این موضوع برج خنک کن تولید شده توسط ما دارای هفت سال گارانتی بدنه و یکسال گارانتی کلیه قطعات دوار و دو سال گارانتی پکینگ و قطره گیر می باشد.

قطره گیر لانه زنبوری

قطره گیر لانه زنبوری

قطره گیر تیغه ای

قطره گیر تیغه ای

قطعات کولینگ تاور کراس فلو

مهمترین نکته ای که در هنگام خرید برج خنک کن جریان متقاطع باید به آن توجه کرد سهولت در تامین لوازم جانبی و کیفیت آنهاست. مشتریان محترم می توانند با مقایسه جزییات فنی محصول که از سوی فروشنده ارایه می شود یا با مشاوره فنی هنگام خرید بهینه ترین حالت ممکن از لحاظ قیمت و کیفیت را انتخاب کنند. شما می توانید با مراجعه به صفحه قطعات یدکی کولینگ تاور لیستی از لوازم مصرفی کولینگ تاور ابارا (EBARA) به همراه اطلاعات مربوطه را ملاحظه فرموده و حتی مشخصات فنی آنها را با هم مقایسه کنید.

کولینگ تاور صنایع غذایی

کولینگ تاور مکعبی

پکینگ نت اسپلش

پکینگ نت اسپلش

نحوه تحویل برج خنک کننده

فرض کنید یک کولینگ تاور کراس فلو را در فصلی غیر از فصل گرما خریداری و نصب کرده اید و آن برج اختلاف دمای مورد نیاز دستگاه شما را در آن زمان تامین میکند. چگونه می توان مطمئن شد که این برج در فصل گرما نیز جوابگوی نیاز دستگاه شما خواهد بود. به این سوال مهم در هنگام تحویل گرفتن برج از سوی کارفرما پیش می آید در اینجا پاسخ داده شده است.

بیشتر بخوانید :

چگونه یک کولینگ تاور را تحویل بگیریم

میزان آب مصرفی کولینگ تاور

با استفاده از لینک زیر به راحتی میتوانید میزان آب مصرفی توسط برج خنک کننده مورد نظر خود را محاسبه کنید.

    1. محاسبه میزان آب مصرفی توسط برج خنک کننده

بیشتر بخوانید :

روش کاهش آب مصرفی توسط کولینگ تاور