کولینگ تاور کراس فلو 100 تن

در برج خنک کننده جریان متقاطع 100 تن تبرید مسیر عبور آب و هوا به صورت جریان متقاطع بوده و فن نصب شده در بالای برج مانند برج خنک کننده مکعبی به صورت مکشی (induced draft) عمل میکند. سیال در گردش پس از عبور از لوله ها وارد حوضچه بالایی شده و از سوراخ های تعبیه شده در کف حوضچه وارد نازل شده و به صورت چتری باز شده و بر روی پکینگ توزیع میگردد. در جدول زیر می توانید مشخصات فنی برج خنک کننده جریان متقاطع 100 تن تبرید را ملاحظه بفرمایید.

برج خنک کننده جریان متقاطع

برج خنک کننده جریان متقاطع (Cross Flow Cooling Tower) که معمولا از جنس فایبرگلاس طراحی و ساخته شده مشخصاتی مانند حوضچه توزیع آب، تعمیرات راحت، سهولت تامین لوازم یدکی و جابجایی آسان را داشته و به دلیل شکل ذوزنقه ای نمی توان از هر نوع پکینگی در آن استفاده کرد.

کولینگ تاور کراس فلو 100 تن

 

تناژ واقعی

100 تن تبرید

طول

3 متر

عرض

1.9 متر

ارتفاع

2.2 متر

توان موتور

یک دستگاه / 2.2 کیلووات

قطر فن

یک دستگاه / 1.5 متر

دبی آب (در شرایط استاندارد)

78 متر مکعب بر ساعت

سیستم کاهنده دور

پولی تسمه / گیربکس

 

قطعات یدکی کولینگ تاور کراس فلو 100 تن

مهمترین نکته ای که در هنگام خرید برج خنک کن گرد باید به آن توجه کرد سهولت در تامین لوازم جانبی و کیفیت آنهاست. مشتریان محترم می توانند با مقایسه جزییات فنی محصول که از سوی فروشنده ارایه می شود یا با مشاوره فنی هنگام خرید بهینه ترین حالت ممکن از لحاظ قیمت و کیفیت را انتخاب کنند. شما می توانید با مراجعه به صفحه قطعات یدکی کولینگ تاور لیستی از لوازم مصرفی کولینگ تاور به همراه اطلاعات مربوطه را ملاحظه فرموده و حتی مشخصات فنی آنها را با هم مقایسه کنید. 

تعمیر و نگهداری کولینگ تاور کراس فلو 100 تن

پس از گذشت مدتی از نصب و راه اندازی کولینگ تاور، بسته به کیفیت لوازم و مواد مصرفی پس از مدتی نیاز به سرویس های دوره ای و تعمیرات پیشگیرانه وجود دارد. شرکت آبان پارت توانایی ارایه خدمات مختلف در این زمینه را داراست. فهرستی از این خدمات را در صفحه تعمیرات برج خنک کننده می توانید مشاهده کنید. تعویض پکینگ، قطره گیر، تعمیر آب پخش کن و کاهش دور، بازسازی و تعمیر فن به همراه بالانس استاتیک، آب بندی حوضچه و بدنه برج از این جمله خدمات می باشد.

میزان مصرف آب کولینگ تاور کراس فلو 100 تن

با استفاده از لینک زیر به راحتی میتوانید میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده مورد نظر خود را محاسبه کنید.

هم چنین اگر تمایل دارید تا میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده خود را کاهش دهید از راهکارهای ارایه شده در مقالات زیر استفاده کرده یا با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی فنی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

        1. راهکارهای کاهش میزان مصرف آب برج خنک کننده