کولینگ تاور مدار بسته 11113

در برج خنک کننده مدار بسته 11113 مسیر عبور آب و هوا به صورت جریان مخالف بوده و مشابه برج خنک کننده مکعبی فن نصب شده در بالای برج نیز به صورت مکشی (induced draft) عمل میکند. سیال در گردش پس از عبور از لوله های کویل با پاشش آب بر روی کویل مسی یا گالوانیزه خنک شده و دوباره به سیستم بازمیگردد. در جدول زیر می توانید مشخصات فنی آن را ملاحظه بفرمایید.

برج خنک کننده مدار بسته

برج خنک کننده مدار بسته (Closed Circuit Cooling Tower) که معمولا با کویل مسی یا گالوانیزه طراحی و تولید می شود تنها برای حفاظت دستگاه از ورود آلودگی های محیطی به درون سیکل آب در گردش استفاده می شود.

کولینگ تاور مدار بسته 11113

 

طول

3.5 متر

عرض

3.5 متر

ارتفاع

4.29 متر

ارتفاع کویل

1.12 متر

توان موتور

22 کیلووات

دبی هوای عبوری

79882 فوت مکعب بر دقیقه

دبی پمپ اسپری

32.8 لیتر بر ثانیه

توان پمپ اسپری

3 کیلووات

کویل مسی

کویل مسی جزو لوازم جانبی برج خنک کننده مدار بسته به شمار می آید که وظیفه ایجاد یک سیکل بسته برای آب در گردش بدون اختلاط با محیط بیرونی را دارد. کوئل در سه نوع مسی و گالوانیزه گرم و استیل ساخته میشود.

قطعات یدکی کولینگ تاور مدار بسته 11113

مهمترین نکته ای که در هنگام خرید برج خنک کن گرد باید به آن توجه کرد سهولت در تامین لوازم جانبی و کیفیت آنهاست. مشتریان محترم می توانند با مقایسه جزییات فنی محصول که از سوی فروشنده ارایه می شود یا با مشاوره فنی هنگام خرید بهینه ترین حالت ممکن از لحاظ قیمت و کیفیت را انتخاب کنند. شما می توانید با مراجعه به صفحه قطعات یدکی کولینگ تاور لیستی از لوازم مصرفی کولینگ تاور به همراه اطلاعات مربوطه را ملاحظه فرموده و حتی مشخصات فنی آنها را با هم مقایسه کنید. 

تعمیر و نگهداری کولینگ تاور مدار بسته 11113

پس از گذشت مدتی از نصب و راه اندازی کولینگ تاور، بسته به کیفیت لوازم و مواد مصرفی پس از مدتی نیاز به سرویس های دوره ای و تعمیرات پیشگیرانه وجود دارد. شرکت آبان پارت توانایی ارایه خدمات مختلف در این زمینه را داراست. فهرستی از این خدمات را در صفحه تعمیرات برج خنک کننده می توانید مشاهده کنید. تعویض پکینگ، قطره گیر، تعمیر آب پخش کن و کاهش دور، بازسازی و تعمیر فن به همراه بالانس استاتیک، آب بندی حوضچه و بدنه برج از این جمله خدمات می باشد.

میزان مصرف آب کولینگ تاور مدار بسته 11113

با استفاده از لینک زیر به راحتی میتوانید میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده مورد نظر خود را محاسبه کنید.

هم چنین اگر تمایل دارید تا میزان سیال مصرفی توسط برج خنک کننده خود را کاهش دهید از راهکارهای ارایه شده در مقالات زیر استفاده کرده یا با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی فنی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

        1. راهکارهای کاهش میزان مصرف آب برج خنک کننده