کولینگ تاور مدار بسته 11113

در برج خنک کننده مدار بسته 11113 مسیر عبور آب و هوا به صورت جریان مخالف بوده و مشابه برج خنک کننده مکعبی فن نصب شده در بالای برج نیز به صورت مکشی (induced draft) عمل میکند. سیال در گردش پس از عبور از لوله های کویل با پاشش آب بر روی کویل مسی یا گالوانیزه خنک شده و دوباره به سیستم بازمیگردد. در جدول زیر می توانید مشخصات فنی آن را ملاحظه بفرمایید.

پکینگ جریان عمودی

انتخاب پکینگ کولینگ تاور

برج خنک کننده مکعبی

انتخاب برج خنک کننده

مشخصات کولینگ تاور مدار بسته 11113

طول

3.5 متر

عرض

3.5 متر

ارتفاع 

4.29 متر

ارتفاع کویل

1.12 متر

توان الکتروموتور

22 کیلووات

هوای عبوری

cfm 79882

دبی پمپ اسپری

32.8 l/s

توان پمپ  اسپری

3 کیلووات

برج خنک کننده مدار بسته

انتخاب کولینگ تاور مدار بسته

کویل مسی کولینگ تاور

کویل مسی برج خنک کننده

گارانتی دمایی

وجه تمایز برج خنک کننده خشک شرکت آبان پارت دارا بودن گارانتی عملکرد دمایی برج مطابق با دماهای درخواستی از سوی کارفرما است. علاوه بر این موضوع برج خنک کن تولید شده توسط ما دارای هفت سال گارانتی بدنه و یکسال گارانتی کلیه قطعات دوار و دو سال گارانتی پکینگ و قطره گیر می باشد.

بیشتر بخوانید :

تعمیرات برج خنک کننده

قطعات کولینگ تاور مدار بسته

مهمترین نکته ای که در هنگام خرید برج خنک کن هیبرید باید به آن توجه کرد سهولت در تامین لوازم جانبی و کیفیت آنهاست. مشتریان محترم می توانند با مقایسه جزییات فنی محصول که از سوی فروشنده ارایه می شود یا با مشاوره فنی هنگام خرید بهینه ترین حالت ممکن از لحاظ قیمت و کیفیت را انتخاب کنند. شما می توانید با مراجعه به صفحه قطعات یدکی کولینگ تاور لیستی از لوازم مصرفی کولینگ تاور مدار بسته به همراه اطلاعات مربوطه را ملاحظه فرموده و حتی مشخصات فنی آنها را با هم مقایسه کنید.

برج خنک کننده بتنی

برج خنک کننده بتنی

تعمیرات فن برج خنک کننده

پروانه برج خنک کننده

نحوه تحویل برج خنک کننده

فرض کنید یک کولینگ تاور مدار بسته را در فصلی غیر از فصل گرما خریداری و نصب کرده اید و آن برج اختلاف دمای مورد نیاز دستگاه شما را در آن زمان تامین میکند. چگونه می توان مطمئن شد که این برج در فصل گرما نیز جوابگوی نیاز دستگاه شما خواهد بود. به این سوال مهم در هنگام تحویل گرفتن برج از سوی کارفرما پیش می آید در اینجا پاسخ داده شده است.

بیشتر بخوانید :

چگونه یک کولینگ تاور را تحویل بگیریم

میزان آب مصرفی کولینگ تاور

با استفاده از لینک زیر به راحتی میتوانید میزان آب مصرفی توسط برج خنک کننده مورد نظر خود را محاسبه کنید.

    1. محاسبه میزان آب مصرفی توسط برج خنک کننده

بیشتر بخوانید :

روش کاهش آب مصرفی توسط کولینگ تاور